Αρχική Αθλητισμός Τα αποτελέσματα του αγώνα στιβικών Τετράθλων στη Λέρο.

Τα αποτελέσματα του αγώνα στιβικών Τετράθλων στη Λέρο.

104 προβολές

Ο αγώνας στιβικών Τετράθλων των κατηγοριών Παμπαίδων-Παγκορασίδων Β’ γι’ αθλητές κι αθλήτριες 12-13 ετών, έγινε το περασμένο Σάββατο το απόγευμα στο Στάδιο Ξηροκάμπου Λέρου από την ΕΑΣ Δωδεκανήσου,  σε συνεργασία με τον εκεί δήμο, την περιφέρεια και τον ΓΣΝ Λέρου.
Στο πρόγραμμα των «Λερείων», όπως ονομάστηκε ο αγώνας, συμπεριλήφθησαν κι αγωνίσματα της κατηγορίας Κ12, με τα αποτελέσματα να είναι τα παρακάτω:

ΤΕΤΡΑΘΛΑ

ΑΓΟΡΙΑ

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος Σύνολο
Βαθμών
1 ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 165
2 ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 155
3 ΣΠΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 130
4 ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 125
5 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 120
6 ΣΑΝΤΡΙΑ ΟΡΕΣΤΗΣ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 115
7 ΦΡΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 110
8 ΡΟΥΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 90
9 ΓΑΒΑΛΑΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 75
9 ΓΙΩΡΓΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 75
9 ΔΗΜΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 75
9 ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 75
13 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 70
14 ΚΑΠΠΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 40
15 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 35
15 ΜΑΣΤΡΩΓΙΩΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΔΑΜΟΣ 35
17 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΡΗΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 25
  ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος Σύνολο βαθμών
1 ΠΑΣΜΑΤΗ ΕΦΗ ΕΥΔΑΜΟΣ 165
2 ΣΚΥΛΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 160
2 ΚΟΚΑΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΔΑΜΟΣ 160
2 ΣΚΕΜΠΕ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΕΥΔΑΜΟΣ 160
5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗΤΑΔΕΝΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 145
6 ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΉΝΗ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 140
6 ΦΡΑΓΓΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΥΔΑΜΟΣ 140
8 ΣΧΟΙΝΑ ΕΛΈΝΗ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 140
9 ΦΑΣΟΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 135
10 ΔΑΛΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 125
10 ΜΑΥΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 125
12 ΓΡΥΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΒΑΡΒΑΡΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 120
12 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 120
12 ΛΙΒΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΔΑΜΟΣ 120
15 ΤΣΙΜΠΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΕΥΔΑΜΟΣ 110
16 ΑΣΒΕΣΤΑ ΒΑΓΙΑ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 105
17 ΔΕΠΑ ΓΙΟΝΑΝΤΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 100
17 ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 100
17 MΑΝΕΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 100
17 ΝΤΟΥΝΤΟΥΡΕΚΑ ΖΩΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 100
21 ΤΑΧΛΙΑΜΠΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 90
22 ΦΑΣΟΛΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 85
22 ΓΑΝΙΤΗ ΑΦΡΟΔΊΤΗ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 85
24 ΤΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 80
25 ΚΑΜΙΤΣΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 65
25 ΓΑΤΗ   ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 65
27 ΚΟΚΚΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 60
27 ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 60
29 ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΊΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 55
30 ΠΑΪΤΗΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 40

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ Κ12

ΑΓΟΡΙΑ

50Μ
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος Επίδοση
1 ΗΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 7,95
2 ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΑΝΟΛΗΣ Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 8,09
3 ΦΑΣΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 8,25
4 ΑΚΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 8,7
5 ΚΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 11
6 ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ 11,18
ΜΠΑΛΑΚΙ
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος Επίδοση
1 ΚΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 24,42Μ
2 ΦΡΑΓΚΟΠΑΝΑΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 22,96Μ
3 ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 17,96Μ
4 ΑΚΑΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 17,32Μ
5 ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ Α

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

50Μ
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος Επίδοση
1 ΔΑΛΑΡΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 7”79
2 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΕΛΕΝΗ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 8”16
3 ΒΑΡΚΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 8”22
4 ΛΑΜΕ ΜΙΧΑΕΛΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 8”35
5 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 8”40
6 ΚΑΝΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. 8”45
7 ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 8”90
8 ΡΟΜΠΕΡΤΣ ΑΛΕΞΙΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 8”94
9 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 9”00
10 ΑΣΒΕΣΤΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 9”20
11 ΦΕΓΓΑΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 9”22
12 ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΜΥΡΙΑΝΘΗ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 9”40
13 ΒΑΡΝΑ ΙΣΙΔΩΡΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 9”55
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΙΟΛΗ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 9”55
15 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 9”58
16 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΈΝΗ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 9”60
ΜΠΑΛΑΚΙ
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος Επίδοση
1 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΕΛΕΝΗ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 32,02
2 ΑΛΗΣΑΦΗ ΒΕΡΩΝΗ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 27,07
3 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 24,85
4 ΛΑΜΕ ΜΙΧΑΕΛΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 21,37
5 ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 20,91
6 ΔΑΛΑΡΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 20,15
7 ΒΑΡΚΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 18,16
8 ΡΟΜΠΕΡΤΣ ΑΛΕΞΙΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 17,82
9 ΦΕΓΓΑΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 17,4
10 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 17
11 ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΜΥΡΙΑΝΘΗ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 14,77
12 ΑΣΒΕΣΤΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 14,05
13 ΦΑΣΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 10,91
14 ΑΡΑΠΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΛΕΡΟΥ 8,95

Διαβάστε επίσης

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Υποθέτουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. Αποδοχή Όροι & Προϋποθέσεις Χρήσης

Όροι & Προϋποθέσεις